burger

Встановлено виплати ще 14 незаконно позбавленим волі Рф українським громадянам

Опубліковано 11 Листопада 2021 року, о 18:30

Міжвідомча комісія з розгляду питань, пов’язаних з визнанням осіб такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії проти України, та здійсненням заходів, спрямованих на їх соціальний захист, на своєму засіданні 11 листопада 2021 року, ухвалила відповідні рішення щодо  14 українських громадян.

Мова йде про українців, які опинилися у полоні в різні роки з початку збройної агресії Рф проти України – з 2014 року, та були звільнені або досі незаконно утримуються країною-окупантом або її окупаційними режимами.

Зокрема, 2 родини незаконно ув’язнених окупаційною адміністрацією та/або органами влади Російської федерації українських громадян, які наразі знаходяться за ґратами, отримають виплати на правову допомогу у розмірі 100 тис. гривень.

Окрім цього, ще 12 українських громадян, раніше звільнених з російського полону, визнані Міжвідомчою комісією такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії Росії проти України. Всі вони також отримають одноразову грошову допомогу у розмірі 100 тис. гривень.

Нагадаємо, що 13 жовтня Мінреінтеграції виплатило кошти ще 45 звільненим з полону Рф українцям.