burger

Кабмін розподілив ще понад 13 млн гривень на придбання житла для ВПО

Опубліковано 17 Листопада 2021 року, о 14:15

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 17 листопада 2021 року розподілив субвенцію з державного бюджету, коштом якої планується придбати 30 об’єктів нерухомості для тимчасового проживання приблизно 106 внутрішньо переміщених осіб.

Зокрема, йдеться про виділення 13,029 млн гривень з державного бюджету місцевим, що складає 70% від загальної суми, ще 30% повинні виділити місцеві ради, оскільки ця бюджетна програма реалізується шляхом співфінансування 70/30.

Так, завдяки відповідному розподілу коштів субвенції планується придбати об’єкти нерухомості у таких громадах:

Донецької області – Андріївська сільська територіальна громада (1 об’єкт), Добропільська міська територіальна громада (1 об’єкт);

Житомирської області – Овруцька міська територіальна громада (2 об’єкти);

Івано-Франківської області – Івано-Франківська міська територіальна громада (6 об’єктів);

Миколаївської області – Миколаївська міська територіальна громада (10 об’єктів);

Одеської області – Вилківська міська територіальна громада (1 об’єкт);

Чернігівської області – Чернігівська міська територіальна громада (9 об’єктів).

Наголошуємо, що розподіл субвенції формується на підставі отриманих рішень про затверджене співфінансування з місцевого бюджету. Розподіл решти коштів, за результатами схвалених пропозицій, очікується найближчим часом.

Нагадаємо, 28 жовтня Кабінет Міністрів України на своєму засіданнірозподілив субвенцію з державного бюджету та направив близько 22 млн гривень на придбання житла внутрішньо переміщеним особам.

Крім того, у вересні на ці ж цілі було направлено 11,907 млн гривень.

Мінреінтеграції також закликає громади активніше брати участь та направляти на розгляд пропозиції щодо отримання субвенції на придбання житла для ВПО.