burger

Встановлено виплати ще 86 незаконно позбавленим волі Рф українським громадянам

Опубліковано 2 Грудня 2021 року, о 18:17

Міжвідомча комісія з розгляду питань, пов’язаних з визнанням осіб такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії проти України, та здійсненням заходів, спрямованих на їх соціальний захист, на своєму засіданні 2 грудня 2021 року, ухвалила відповідні рішення щодо  86 українських громадян.

Мова йде про українців, які опинилися у полоні в різні роки з початку збройної агресії Рф проти України – з 2014 року, та були звільнені або досі незаконно утримуються країною-окупантом або її окупаційними режимами.

Зокрема, 43 родини незаконно ув’язнених окупаційною адміністрацією та/або органами влади Російської федерації українських громадян, які наразі знаходяться за ґратами, отримають виплати на правову допомогу у розмірі 100 тис. гривень.

Окрім цього, ще 43 українських громадян, раніше звільнених з російського полону, визнані Міжвідомчою комісією такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії Росії проти України. Всі вони також отримають одноразову грошову допомогу у розмірі 100 тис. гривень.

На початку листопада Мінреінтеграції виплатило ще 1,5 млн гривень родинам п’ятнадцятьох незаконно ув’язнених Рф українських громадян, які наразі перебувають за ґратами.

Крім того, 26 листопада 2021 року, на такі ж виплати було спрямовано 200 тисяч гривень.

Нагадаємо, що у вересні 2020 року Мінреінтеграції відновило роботу Міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з визнанням осіб такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії проти України, та здійсненням заходів, спрямованих на їх соціальний захист.