burger

Понад 1000 ВПО отримають тимчасове житло завдяки реалізації урядової програми 70/30 у 2021 році

Опубліковано 28 Грудня 2021 року, о 17:01

Кабінет Міністрів України у 2021 році розподілив 113,6 млн гривень субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України. Програма передбачає співфінансування 30% з місцевого бюджету та 70% із державного бюджету на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт житла для надання у тимчасове користування внутрішньо переміщених осіб.

Таким чином, фонди тимчасового житла для ВПО поповняться 342 об’єктами нерухомості, що створить передумови для забезпечення житлом більше 1000 ВПО. Кошти були спрямовані до 94 громад з 23 областей України.

За результатами опрацювання 140 пропозицій від місцевих рад, а в разі їх відсутності від відповідних військово-цивільних адміністрацій, Урядом схвалено 104. Порядок та умови надання субвенції затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 2017 р. № 769.

Найбільше об’єктів нерухомості виділять громади Херсонської області, а також підконтрольних Уряду територій Донецької та Луганської областей.

На Донеччині участь у розподілі взяли 13 громад. З них у Слов’янській міській територіальній громаді до фондів тимчасового житла для ВПО перейдуть 27 об’єктів нерухомості, ще 15 виділить Покровська міська територіальна громада.

Серед 8 громад Луганщини 20 об’єктів нерухомості передасть Сєвєродонецька міська територіальна громада, ще 19 – Гірська міська територіальна громада.

На Херсонщині до фондів тимчасового житла для ВПО зокрема перейдуть 17 об’єктів нерухомості Херсонської міської територіальної громади.

Із повним переліком громад, які отримали субвенцію з державного бюджету, можна ознайомитися за посиланням.

Детальну інформацію для внутрішньо переміщених осіб, які хочуть отримати приміщення з фондів тимчасового житла, шукайте за посиланням.