burger

До уваги громадян! Інформація щодо роботи пересувних мобільних підрозділів Ощадбанку біля лінії розмежування в Луганській та Донецькій областях України з 11 по 14 січня

Опубліковано 11 Січня 2022 року, о 10:20

З метою розширення території банківського обслуговування населення та забезпечення державою своєчасного виконання соціальних виплат та допомог біля лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях, АТ «Ощадбанк» здійснюються заходи щодо функціонування пересувних мобільних підрозділів банку на базі автомобіля КРАЗ.

Основні задачі мобільних підрозділів:

забезпечити виконання соціальної місії та реалізації доручень покладених державою на АТ«Ощадбанк»;

покращити якість та доступність банківських послуг для мешканців найвіддаленіших населених пунктів Донецької та Луганської області, які розташовані вздовж лінії розмежування на території підконтрольній українській владі;

максимально охопити банківськими послугами внутрішньо переміщених осіб та місцеве населення біля лінії розмежування, у тому числі поблизу КПВВ.

Інформуємо, що мобільні підрозділи Донецького обласного управління АТ «Ощадбанк» та Луганського обласного управління  АТ «Ощадбанк» не будуть працювати в період з 11.01.2022 до 14.01.2022, оскільки підрозділи знаходяться на капітальному ремонті. Відділення банку на КПВВ «Новотроїцьке» працюватиме на постійній основі – з 08:00 до 16:00 (понеділок – п’ятниця), відділення банку на КПВВ «Щастя» – з 07:30 до 15:30 (понеділок – п’ятниця).