burger

Уряд вніс на розгляд Президента пропозицію щодо призначення стипендії імені Левка Лук’яненка ще одному «Бранцю Кремля»

Опубліковано 9 Лютого 2022 року, о 17:00

Кабінет Міністрів України, на своєму засіданні 09 лютого 2022 року, прийняв рішення про схвалення проєкту Указу Президента щодо отримання державних стипендій імені Левка Лук’яненка, що врегульовано Указом Президента України від 7 листопада 2018 року № 417/2018 «Про державні стипендії імені Левка Лук’яненка».

Так, Урядом прийнято рішення про схвалення проєкту Указу Президента щодо виплати стипендії ім. Левка Лук’яненка Нариману Джелялову, який наразі протиправно утримується незаконними органами РФ через свою публічну позицію, громадсько-політичну діяльність, спрямовану на відстоювання суверенітету та відновлення територіальної цілісності України.

Стипендія у розмірі 3-х прожиткових мінімумів виплачуватиметься період незаконного утримання та протягом одного року після звільнення.

Розроблений Мінреінтеграції і затверджений Урядом проєкт Указу Президента про призначення стипендій буде передано на розгляд Президенту України. Після остаточного рішення, Мінреінтеграції забезпечить необхідні виплати.

Довідково. Державна стипендія імені Левка Лук’яненка призначається у розмірі трьох прожиткових мінімумів щомісячно для українських громадян, що незаконно затримані та утримуються Російською Федерацією чи окупаційною адміністрацією РФ, яка встановила та здійснює загальний контроль на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях і АР Крим у зв’язку з громадською або політичною діяльністю цих осіб.

Що потрібно для подання клопотання на призначення Державної стипендії імені Левка Лук’яненка (наразі незаконно утримуються на ТОТ та в РФ або звільнені з полону) можна переглянути в детальній інфографіці за посиланням.