burger

Відтепер на КПВВ «Каланчак» та «Чонгар» доступні безкоштовні регулярні перевезення

Опубліковано 14 Лютого 2022 року, о 11:38

За сприяння Віцепрем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук, державне підприємство «Реінтеграція та відновлення», яке належить до сфери управління Мінреінтеграції, запустило спеціальні автобусні перевезення на безоплатній основі для громадян, які перетинають адмінмежу між тимчасово окупованою територією АР Крим та Херсонською областю.

Відтак, з 14 лютого 2022 року на КПВВ «Каланчак» та КПВВ «Чонгар» забезпечено функціонування спеціального маршруту, який функціонуватиме щоденно з 8:00 до 18:00. Автобусне перевезення відбуватиметься в межах підконтрольної Уряду території України від КПВВ до адміністративної межі та у зворотному напрямку. Першочергово така послуга орієнтована на осіб з інвалідністю, людей похилого віку, вагітних жінок, громадян із дітьми та інших маломобільних груп.

Зазначимо, що спеціальний транспорт оснащений обладнанням для перевезення пасажирів на інвалідних візках, у салоні мікроавтобусу встановлено електронну панель для інформування населення.

Звертаємо увагу, що перевезення відбувається на безоплатній основі!

Нагадаємо, 23 листопада 2021 року Ірина Верещук пообіцяла знайти можливості, кошти та придбати автобуси аби урегулювати ситуацію з нелегальними перевізниками на КПВВ у 2022 році.