burger

Ірина Верещук: «Російське керівництво категорично відмовляється забирати з України своїх полеглих військовослужбовців»

Опубліковано 7 Березня 2022 року, о 16:24

Про це під час всеукраїнського телемарафону повідомила Віцепрем’єр-міністр ‒ Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

«Росіяни відмовляються навіть вести перемовини щодо цієї проблеми. Очевидно, вважаючи, що тіла військовослужбовців Російської Федерації не достойні потрапити до себе на батьківщину і бути похованими по-людськи, – сказала вона. – Разом з тим, Кабінетом Міністрів України було розроблено і затверджено покроковий порядок здійснення їх передачі».

«Вони залишають своїх загиблих тут, в Україні, без права поховання на землях Російської Федерації з однією метою: аби російські матері, дружини, дочки не дізналися про справжні масштаби розв’язаної Володимиром Путіним війни, про тисячі й тисячі вбитих і про крах, який чекає Росію, якщо ця війна продовжуватиметься ще якийсь час», – сказала Ірина Верещук.  “Такі звірства по відношенню навіть до свого народу нас, звісно, шокують. Але не зупиняють нашу армію. Ми на своїй землі»,- наголосила посадовиця.