![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/c2c5703d-eb83-468d-a21b-623e33e1ada7.jpeg)
Зараз поступають сигнали, що Росія обстрілює напрямок руху гуманітарного вантажу з Запоріжжя до Маріуполя, заявила Ірина Верещук у відеозверненні.
“Звертаюся до росіян: ми з вами домовилися, що Червоний хрест буде посередником у наших вами перемовинах”, – наголосила Віцепрем’єр.
І російська, і українська сторона письмово підтвердили Червоному хресту, що готові відкрити гуманітарний коридор у напрямку Запоріжжя–Маріуполь і Маріуполь–Запоріжжя для евакуації людей та завезення гуманітарних вантажів.
З Запоріжжя у напрямку Маріуполя через Оріхів, Пологи, Бельманку, Розівку, Республіку, Мангуш і Портовське вийшов гуманітарний вантаж: 8 вантажівок і більше 30 автобусів, які на зворотньому шляху мають забрати людей.
#stoprussia