burger

Ірина Верещук: «Путін не може зламати українську армію, тому вдається до терору проти мирного населення»

Опубліковано 17 Березня 2022 року, о 16:24

Віцепрем’єр-міністр ‒ міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук в інтерв’ю ізраїльському радіо повідомила, що для знищення українських міст російська армія використовує ракетні та артилерійські системи великої потужності. Такі, якими воюють на полі бою, а не в населених пунктах.

За її словами, російські пропагандисти всіляко намагаються прикрити цей злочин і переконати світ в тому, що російські військові ведуть вогонь виключно по військовим об’єктам.

«Але це відверта брехня і ми неодноразово в цьому пересвідчувалися», – сказала Ірина Верещук.

Вона згадала про страшні кадри розстріляного ракетами пологового будинку, лікарні, театру, житлових будинків та об’єктів цивільної інфраструктури Маріуполя, житлових та адміністративних будинків Києва, Харкова, Чернігова та інших міст…

«Це все повинен бачити світ. Це тероризм, а Путін – військовий злочинець і терорист», – додала вона.

«Він розраховує на те, що в суспільстві почнуть поширюватися протестні настрої і Президент Володимир Зеленський накаже українській армії скласти зброю. Але він зовсім не знає українців і українок. Про підписання мирного договору з Росією не може бути й мови. На будь-яких умовах», – резюмувала Віцепрем’єр-міністр.