burger

Небачений цинізм: путін запропонував гуманітарний коридор на російську територію – Ірина Верещук

Опубліковано 24 Березня 2022 року, о 12:52

В інтерв’ю французькому виданню Liberation Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук розповіла про маніпуляції, до яких вдається окупант, намагаючись зірвати евакуацію мирних мешканців українських міст та сіл, що потрапили під нищівний вогонь агресора. Особливо гострою залишається ситуація навколо Маріуполя.

«Нині уся світова спільнота спостерігає загарбницьку війну в Україні та злочинне порушення норм міжнародного гуманітарного права. Найжорстокіша ситуація між Маріуполем і Запоріжжям. Там Росія регулярно відкриває вогонь по гуманітарних коридорах, зокрема, по самих конвоях», –розповіла подробиці Віцепрем’єр-міністр України.

Разом з тим, вона високо оцінила намагання президента Франції Еммануеля Макрона вплинути на президента росії для налагодження гуманітарного коридору з Маріуполя.

«Еммануель Макрон спеціально попросив Володимира Путіна відкрити цей коридор. Але Путін виявив неабиякий цинізм. Він прийняв прохання Макрона, але запропонував гуманітарний коридор… на російські території, – прокоментувала Ірина Верещук. – Він відверто висміює міжнародне співтовариство»