burger

Мінреінтеграції продовжує координувати гуманітарну допомогу до регіонів, які цього потребують

Опубліковано 28 Березня 2022 року, о 13:38

В період з 21 по 27 березня за координації Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та у співпраці з Help Ukraine Center цивільному населенню України доправлено 20 гуманітарних вантажів до 10 регіонів України: Чернівецької, Вінницької, Київської, Черкаської, Харківської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Хмельницької та Донецької областей.

До складу гуманітарних вантажів входили: чоловічий, дитячий та жіночий одяг, засоби гігієни, товари домашнього вжитку та продукти харчування.

Співпраця між Міністерством та ініціативою Help Ukraine Center триватиме і надалі.

Гуманітарну та медичну допомогу Центр акумулює у Польщі, безпечно транспортує до України та передає регіонам за координації Міністерства для подальшого розподілу. Завдяки нашій співпраці, регіони, які найбільше цього потребують, вже отримали – та продовжать отримувати – їжу, одяг, товари домашнього вжитку, засоби гігієни, дитяче харчування, інші необхідні речі.

Загалом з 16 по 27 березня цивільному населенню за координації Мінреінтеграції та у співпраці з Help Ukraine Center доправлено 37 гуманітарних вантажів до 17 областей та м. Києва. Робота в цьому напрямку триває.

Довідково. Help Ukraine Center – найбільший у Східній Європі логістичний хаб для гуманітарної допомоги, створений за ініціативою українських бізнесів. У проект залучено компанії: TIS, Нова Пошта, Rozetka, Ocean.me та інші.

Help Ukraine Center залучає гуманітарну допомогу зі всього світу, обробляє її та транспортує до України. Наразі працюють хаби у Польщі (місто Люблін) та у Румунії (місто Хуші).

Подробиці про те, як долучитися до ініціативи, куди направляти допомогу та як підтримати Центр фінансово – на сайті.