![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/c7117b10-d865-4e73-b8f6-dd9ee787b54b.jpeg)
З міркувань безпеки було прийнято рішення сьогодні не відкривати гуманітарні коридори, повідомила Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук.
«Вчора ми вели довгі та складні перемовини по коридорах з Маріуполя, Бердянська, Токмака, Енергодара. Також працювали над коридорами з Херсонської області (Нововоронцовка, Осокорівка, Миролюбівка, Нововознесенське, Високопілля). Звісно, перемовини йшли також про коридори з міст Луганської області: Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Попасна та смт Нижнє, – розповіла вона.- Однак, у порушення міжнародного гуманітарного права, російські окупанти не припиняють блокування та обстріли гуманітарних маршрутів. Тому, з міркувань безпеки, було прийнято рішення сьогодні не відкривати гуманітарні коридори».
Посадовиця запевнила, що влада докладатиме всіх зусиль, щоб гуманітарні коридори запрацювали знов якнайшвидше.