![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/77a98d5d-0cd7-476e-b6e8-99564429fbf9.jpeg)
До Швейцарії днями евакуювали 50 вихованців Краматорського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Про це повідомив Офіс Президента України.
Це вже друга група сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та тих, що опинилися у складних життєвих обставинах, яка виїжджає доШвейцарії. Ініціатор заходу – перша леді Олена Зеленська.
Дещо раніше у Швейцарії вже облаштувалися 25 вихованців Кам’янського спеціалізованого будинку дитини. А нещодавно, за даними Офісу Президента України, понад 400 українських дітей з онкологієювдалося також евакуювати на лікування за кордон.
Як зазначила Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук, держава щиро вдячна європейській спільноті за те, що безпека маленьких українців-сиріт та тих, що прибувають до країни Європи без батьків, повністю забезпечена. Український Уряд підтримує контакт з ЮНІСЕФ, який стежить за нашими неповнолітніми.