burger

Небезпечно – МІНИ! Мінреінтеграції закликає звертати увагу на попереджувальні знаки

Опубліковано 18 Травня 2022 року, о 14:22

Увага до деталей та попереджувальних знаків рятує життя. Навіть якщо ви знаходитесь на території, яка вже давно деокупована, і бойові дії поруч не проводяться.

Маркована територія – імовірно, замінована (забруднена вибухонебезпечними предметами).

Як виглядають попереджувальні знаки?

  1. Офіційні попереджувальні (маркувальні) знаки мають червоний або помаранчевий фон з білим символом небезпеки, яким є череп та схрещені кістки, та написом “НЕБЕЗПЕЧНО МІНИ!” або “УВАГА МІНИ!”. Крім знаків може використовуватись сигнальна (обмежувальна) стрічка.
  2. Неофіційні попереджувальні знаки встановлюються з підручних матеріалів та предметів. Це можуть бути написи: «Небезпечно — міни!» фарбою на фанері, папері, стіні, паркані. Також можуть використовувати купу гілля, яскраві стрічки, будь-що, здатне привернути увагу.

Наголошуємо, якщо ви опинились на території, де знаходяться попереджувальні (маркувальні) знаки, необхідно повернутися назад дорогою, якою прийшли, і знайти альтернативний, безпечний маршрут.

Пам’ятайте: заходити на територію промарковану офіційними попереджувальними знаками заборонено! Це небезпечно для вашого життя і здоров’я.