burger

Ірина Верещук: «Спільно з європейськими партнерами ми маємо сконцентрувати зусилля на забезпеченні житлом людей та створенні нових робочих місць»

Опубліковано 9 Червня 2022 року, о 15:51

Сьогодні Віцепрем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук провела зустріч з Єврокомісаром з кризового менеджменту Янезом Ленарчичем.

Окрім обговорення поточного стану справ в Україні посадовці домовились посилити процеси практичної допомоги нашій державі від Європейського Союзу.

Як зазначив Янез Ленарчич, сьогодні від країн ЄС надається безпрецедентна гуманітарна допомога на понад 200 млн євро.

Водночас Ірина Верещук звернула увагу західних партнерів на те, що зараз вже час переходити від швидкої допомоги першої необхідності до системних процесів.

Насамперед, це комплексне вирішення питань забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та організація нових робочих місць в Україні. В цьому напрямку пріоритет надається розвитку малого і середнього бізнесу, який має запустити економіку країни.

Також під час зустрічі посадовці домовились за посередництва міжнародних організацій посилити тиск на росію задля створення гуманітарних коридорів з тимчасово окупованих територій України.