burger

Брифінг Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук щодо діяльності Мінреінтеграції протягом 100 днів війни та планів подальшої роботи

Опубліковано 17 Червня 2022 року, о 15:12

20 червня 2022 року о 17:00 відбудеться прес-брифінг Віцепрем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

Під час заходу планується обговорити ключові результати діяльності міністерства за 100 днів війни та пріоритети в роботі на майбутнє.

Будуть озвучені такі теми: робота з ТОТ та ВПО, обміни полоненими, гуманітарні коридори, звільнення цивільних, діяльність Національного інформаційного бюро, репатріація депортованих, робота щодо зниклих безвісти, оцінки збитків та інше.

У заході також візьмуть участь заступники Міністра – Павло Козирєв, Олексій Бородай, Анатолій Стельмах та Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко і керівник Національного інформаційного Бюро Олександр Смирнов.

Місце проведення: приміщення інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Богдана Хмельницького, 8/16)

Запрошуємо журналістів долучитися до цієї події!

Акредитація представників ЗМІ за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1Wl39j1COPhOeR2smLZ3SsVuZX_o4fh84ApYyCVK_GaY/edit?ts=62a993a9

Контактний телефон:  044 355 14 68

Важливо! Акредитація на захід та пред’явлення документів, що посвідчують особу, обов’язкові.