![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/3f7d5266-a32b-489a-a97f-9ee31d2c85f8.jpeg)
На запрошення Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України представники громадської організації “Громадський рух “Жіноча Сила України” влаштували тренінг для операторів гарячих ліній Мінреінтеграції.
Мета навчання – формування системи соціально-психологічної підтримки постраждалих внаслідок воєнних дій осіб під час їх звернень на гарячу лінію.
Оператори також опанували навички самодопомоги, емоційної стабілізації, пов’язаної зі стресом, та набули знань у сфері психічного здоров’я та впливу стресу на людину.
Захід був організований в рамках виконання рішень, ухвалених на засіданні міжвідомчої робочої групи, у межах розробки Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційованої Першою леді України Оленою Зеленською.