burger

«Повернемо додому!»: Мінреінтеграції залучає нові інструменти для пошуку депортованих дітей

Опубліковано 1 Серпня 2022 року, о 16:44

Сьогодні у Media Center Ukraine – Ukrinform на брифінгу була презентована інформаційна платформа «Діти війни». Це спільний проєкт Мінреінтеграції, Національного інформаційного бюро (НІБ), Офісу ГПУ, Нацполіції, Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини й Офісу Президента.

У презентації взяли участь керівник НІБ Олександр Смирнов, представники МВС, ГПУ, омбудсмени.

Платформа допомагатиме батькам і правоохоронним органам збирати усю необхідну для повернення дитини інформацію. Крім того, зібрані дані сприятимуть формуванню доказової бази та притягненню винних до невідворотної відповідальності.

Нагадаємо, на сьогодні за сприяння Мінреінтеграції та Національного інформаційного бюро в Україну повернулися вже 47 незаконно вивезених дітей. Їх пошук відбувається непросто через брак інформації, зауважують у міністерстві. Тому Мінреінтеграції закликає долучатися до розшуку усіх небайдужих.

Віднині завдяки платформі «Діти війни» робити це буде простіше. Кожен, хто має будь-яку інформацію, може не лише зателефонувати до НІБ на цілодобову гарячу лінію 16-48, а й залишити її,    заповнивши відповідну форму на інформаційній платформі.