![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/076325df-fdfd-4eb1-90b7-dca50773339a.jpg)
На старті роботи гарячої лінії Уповноваженого з питань внутрішньо переміщених осіб студенти факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету активно допомагали Мінреінтеграції.
За їх активну громадянську позицію, волонтерську діяльність і небайдужість до чужої біди їм висловив подяку заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій – Уповноважений з питань внутрішньо переміщених осіб Павло Козирєв.
Нагадаємо, для оперативного консультування внутрішньо переміщених осіб та українців, які перебувають на ТОТ, Мінреінтеграції у чотири рази збільшило кількість операторів та удосконалило технічні можливості прийому дзвінків. Номер для звернень до Уповноваженого з питань ВПО: (066) 813-62-39.
![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/9bfb6793-8d04-4dc8-8bed-a66467a6cd0f.jpg)