![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/29ff0862-f94e-4fa8-8f72-84b2f238fc2f.jpeg)
Розпочалась обов’язкова евакуація цивільного населення з Донеччини, оголошена Урядом. За перший тиждень евакуйовано понад 2 тис. громадян, серед яких жінки, діти, літні та маломобільні люди. Дехто з громадян евакуюється навіть зі своїми домашніми улюбленцями. Нагадаємо, Координаційний штаб по евакуації з Донеччини очолює віцепрем’єр Ірина Верещук.
Вдалося вивезти з території рф ще трьох українських дітей. Окупанти доправили сім’ю харків’янки Любові Бобро з малими дітьми до Сибіру. Зусиллями команди Мінреінтеграції та особисто Віцепрем’єра Ірини Верещук вони були повернуті додому. Загалом на сьогодні в Україну повернуто 50 дітей, незаконно вивезених до рф.
Уряд схвалив законопроєкти, розроблені командою Мінреінтеграції, що уточнюють, яка діяльність мешканців ТОТ не вважається колабораціонізмом. Законопроєкти подаються на розгляд ВРУ – тепер слово за парламентом.