![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/dd10ece5-3363-4dd7-afc2-56628e251ee6.jpeg)
Під час брифінгу в Укрінформі Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук звернулась до міжнародних гуманітарних організацій, які діють на території України, із закликом про підтримку. Передусім – у фінансуванні проєктів з надання прихистку ВПО напередодні зими.
«Українська держава намагається убезпечити своїх дітей, жінок, літніх людей, вивезти їх з небезпечних регіонів та розселити, створити належні умови. Ми вже знаємо, де та як їх будуть приймати. Разом з тим, звертаємось і до світового співтовариства: сьогодні українці потребують вашої участі. Спільне відповідальне ставлення допоможе нашому народу пройти цю зиму, вистояти та перемогти ворога!», –наголосила Ірина Верещук.