![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2022-08-25_21-22-44.jpg)
Люди масово їдуть з Донеччини, де оголошена обов’язкова евакуація. А також – з Херсонщини, Луганщини, Харківщини, Запорізької області,- розповіла Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук під час свого включення в прямий ефір на телеканалі РАДА.
Вона наголосила, що майже 10 тисяч евакуйованих за серпень – це діти.
«Врятувати дітей від небезпеки – обов’язок держави та кожного дорослого. Саме тому я не втомлююсь закликати: не наражайте дітей на ризик, виїжджайте. Будьте відповідальними батьками, опікунами, вихователями! На вас разом з дітками чекають у багатьох безпечних регіонах!» – звернулася Ірина Верещук до мешканців прифронтових регіонів та ТОТ.
Нагадаємо, Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук очолює Координаційний штаб по обов’язковій евакуації з Донеччини, який створено рішенням Кабміну за ініціативи Мінреінтеграції.