burger

УВАГА: КОЛАБОРАНТ!

Опубліковано 26 Серпня 2022 року, о 9:44

На відео – так звана «директорка» загальноосвітньої школи №1 міста Олешки, що на Херсонщині, О. Малашкевич.

Вона закликає вчити дітей за програмою країни-агресора. Вводить в оману, що така «освіта» буде визнана у навчальних закладах світу та гарантує дітям достаток і щасливе майбутнє. Насправді вона просто працює на ворога.

Добровільна робота громадянина України  на державу-агресора, публічні заклики до її підтримки є кримінально караним діянням. Це стосується усіх, хто добровільно, з власних переконань пішли на співпрацю з окупантами та стали допомагати ворогу.

Застерігаємо: такі дії суперечать положенням міжнародного гуманітарного права та законам України. За них передбачена безумовна сувора відповідальність.

Нагадаємо, кримінальна відповідальність за колабораційну діяльність та пособництво державі-агресору була запроваджена в Україні у березні цього року.

Мінреінтеграції напрацювало законопроєкти, які удосконалюють це законодавство та чітко дають відповідь: яка діяльність на ТОТ можлива, а яка є колабораціонізмом та буде покарана.  Зараз Мінреінтеграції наполягає на якнайшвидшому їх прийнятті парламентом.