burger

Ірина Верещук: Державна допомога внутрішнім переселенцям має надходити вчасно!

Опубліковано 3 Вересня 2022 року, о 9:52

Через велику кількість ВПО виникла проблема обміну даними про переселенців між органами соціального захисту та ДП «ІОЦ Мінсоцполітики». Процес реєстрації ВПО на новому місці та отримання довідок може тривати замість декількох хвилин до декількох тижнів. Це значно ускладнює розміщення людей та отримання ними державної допомоги.

Щоб пришвидшити процес, у Мінсоцполітики розробили детальну інструкцію для підрозділів органів соцзахисту та ДП «ІОЦ Мінсоцполітики». Вона роз’яснює, як фахівці повинні обмінюватися масивом даних за допомогою спеціально створеної електронної програми.

Передбачається безперервний процес, який дозволяє оптимізувати операції та максимально скоротити час на реєстрацію переселенців та отримання ними соціальних виплат.

Мінреінтеграції закликає структурні підрозділи з питань соцзахисту неухильно виконувати згадану інструкцію та  не допускати затримок.

«Маємо зробити все можливе для того, щоб державна допомога якнайшвидше доходила до людей, які її потребують – до ВПО. Це наш спільний обов’язок!», – наголосила віцепрем’єр Ірина Верещук і зауважила, що бере процес оперативної реєстрації ВПО під особистий контроль.