burger

Ірина Верещук: Росія займається ядерним тероризмом та тримає в заручниках мешканців ТОТ навколо ЗАЕС

Опубліковано 7 Вересня 2022 року, о 16:38

Віцепрем’єр Ірина Верещук закликає мешканців тимчасово непідконтрольних Уряду України районів навколо АЕС якнайшвидше евакуюватись на підконтрольну територію. Це убезпечить від ризиків, які несе з собою сусідство з АЕС.

“Росіяни продовжують шантажувати українців і весь світ. Учора Радбез ООН вкотре засідав щодо ситуації на ЗАЕС. Маски зірвані. Російська держава безпосередньо займається ядерним тероризмом. Це перший прецедент в історії людства.

Росіяни тримають у заручниках не лише персонал станції. В заручниках і мешканці тимчасово окупованих територій, прилеглих до ЗАЕС. Десятки тисяч людей.

Мінреінтеграції запросило гуманітарний коридор для евакуації цивільного населення з ТОТ, прилеглих до атомної електростанції. У відповідь – цинічне мовчання.

Звертаюся до мешканців тимчасово непідконтрольних Уряду України районів, прилеглих до ЗАЕС: евакуюйтеся! Знайдіть спосіб перебратися на підконтрольну територію. Ми вас чекаємо та допоможемо. Звертайтеся на гарячі лінії Мінреінтеграції:

1548 або +38(096) 078 84 33 (цілодобова лінія для дзвінків і повідомлень через мобільні застосунки WhatsApp/Telegram/Viber у разі відсутності мобільного зв’язку)”,- написала Ірина Верещук на своїй сторінці Фейсбук та у Телеграм-каналі.