burger

На деокупованих територіях Харківщини пенсії будуть виплачені невідкладно

Опубліковано 11 Вересня 2022 року, о 19:09

Протягом наступного тижня Укрпошта готова забезпечити першу доставку та виплату пенсій мешканцям деокупованих населених пунктів Харківської області. Відповідне рішення ухвалено 10 вересня  за результатами засідання Координаційного штабу з питань деокупованих територій.

Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський повідомив, що пересувні відділення почнуть розвозити пенсії з понеділка-вівторка. На етапі вирішення перебуває також питання щодо тих пенсіонерів, які отримують виплати на картки. Але й вони найближчим часом будуть усунуті. Пенсії отримають всі.

Крім того, на засіданні штабу обговорили роботу органів влади в деокупованих населених пунктах, відновлення зруйнованої критичної інфраструктури (електро-, газо-, теплопостачання, зв’язку, ремонту житлового фонду), розмінування територій, доставку соціальних виплат, надання гуманітарної допомоги тощо.

Нагадаємо, що серед головних завдань новоствореного координаційного штабу – узгодження діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування, законних військових формувань, правоохоронних органів та громадських об’єднань з питань відновлення життєдіяльності на деокупованих територіях.

На своєму першому засіданні коордштаб закликав також мешканців деокупованих територій  не поспішати з поверненням до щойно звільнених населених пунктів. Оскільки насамперед їх мають перевірити фахівці та відновити всі системи життєзабезпечення.