burger

Мешканці деокупованих територій Харківщини отримують 1200 грн допомоги

Опубліковано 21 Вересня 2022 року, о 14:49

На Харківщині стартував пілотний проєкт: мешканці звільнених територій (ті, хто фактично мешкав на території на момент деокупаціі) отримують разову грошову допомогу в розмірі 1200 грн. Кошти виплатять всім – незалежно від віку та реєстрації місця проживання.

Перелік осіб складає відповідна територіальна громада й передає до обласної військової адміністрації. ОВА спільно з громадою перевіряє та затверджує списки, які можуть доповнюватися. Виплати проводить Укрпошта.

«Разом із Червоним Хрестом ми почали здійснювати перші виплати готівкою. Кожна людина отримає по 1200 грн безповоротної допомоги. На цей проєкт може бути залучено пів мільярда грн. Робимо усе, щоб люди якнайшвидше їх отримали», – повідомила Віцепрем’єрка Ірина Верещук.

Подальший графік виплат в населених пунктах ДОТ буде складатися в залежності від формування списків та безпекової ситуації в регіоні.

Всього планується виплатити допомогу майже 200 тис. осіб. В разі потреби Міжнародний Комітет Червоного Хреста та інші партнери Товариства Червоного Хреста України обіцяють забезпечити необхідний обсяг додаткового фінансування.

Маєте запитання чи бажаєте щось уточнити?

Звертайтесь до Мінреінтеграції на цілодобову гарячу лінію з кризових питань: 15-48, або на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО: +38 (066) 813 62 39.