Провели чергове засідання координаційного штабу з деокупованих територій, на якому вирішили основні питання життєзабезпечення людей на звільнених землях. Зокрема, проведення розмінування, відновлення енергозабезпечення, зв’язку, медичного, поштового, пенсійного, банківського обслуговування. Обговорили плани реалізації програми з виплат грошової допомоги.
Мінреінтеграції перерахувало 9,6 млн грн українцям, яких звільнили з російського полону. Вони отримали по 100 тис. грн допомоги.
На територіях, прилеглих до зон бойових дій, кожна сім’я матиме можливість зігріти оселю у холодний період. Влада забезпечить мешканців безоплатними дровами. Відповідну ініціативу Мінреінтеграції підтримав Уряд.
Українська громада в Нідерландах при сприянні Мінреінтеграції передала гумдопомогу Київському обласному перинатальному центру. Співпраця міністерства з громадою вже має свою історію. Це майже 400 тонн гумвантажів за 2 роки, допомога маломобільним із зон бойових дій, ВПО та лікарням. Днями знову прибуде гумвантаж для ВПО.