burger

Виплата пенсій за жовтень на звільнених територіях Харківської та Херсонської областей розпочнеться вже сьогодні

Опубліковано 3 Жовтня 2022 року, о 16:49

Пенсійний фонд України завершив виплату пенсій за вересень у всіх регіонах України. В тому числі, на щойно звільнених від ворога територіях. Наразі вже виготовлено відомості за жовтень. Згідно із затвердженим графіком цей процес планується розпочати вже сьогодні, 3 жовтня.

На звільненій території Харківщини на пенсійні виплати було спрямовано 3,7 млрд грн. У Балаклійському, Шевченківському районах та місті Ізюм виплати проводилися по 30 вересня. А вже з жовтня така технічна можливість з’явилася ще у 18 населених пунктах Ізюмського та Чугуївського районів.

У 7-ми населених пунктах відновили роботу сервісні центри ГУ Пенсійного фонду України. Найближчим часом відновить роботу сервісний центр у м. Дергачі.

На пенсійні виплати у звільнених населених пунктах Херсонщини було спрямовано 1,02 млрд грн. З жовтня Укрпошта відновить доставку пенсій ще до 45-ти населених пунктів Бериславського району.

Незабаром відновлять роботу деякі сервісні центри ГУ Пенсійного фонду. Зокрема, у Високопіллі та Нововоронцовці. Насамперед, територію обстежать піротехніки ДСНС, а потім відремонтують та відновлять будівлі, які отримали значні пошкодження внаслідок ворожих обстрілів.

Детальніше про відновлення роботи сервісних центрів ГУ Пенсійного фонду можна ознайомитися в інфографіці.

Нагадаємо, що 24 вересня завершено фінансування виплати пенсій за вересень. Зокрема, на виплату пенсій за вересень у Донецькій, Запорізькій, Луганській, Харківській та Херсонській областях спрямовано 13,3 млрд грн.