burger

З початку року Мінреінтеграції перерахувало 19,7 млн грн звільненим з полону українцям і 6,8 млн грн тим, хто ще в неволі

Опубліковано 3 Жовтня 2022 року, о 14:47

Продовжує свою діяльність Міжвідомча комісія з розгляду питань, пов’язаних з визнанням осіб такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, та здійсненням заходів, спрямованих на їх соціальний захист.

Так, протягом 2022 року комісія ухвалила рішення про визнання 317 осіб такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії рф проти України.

Мінреінтеграції вже перерахувало 197 колишнім полоненим одноразову грошову допомогу по 100 тис. грн кожному. Найближчим часом такі виплати отримають ще 112 осіб.

Водночас триває збір документів на отримання грошової допомоги у всіх звільнених з полону. Зокрема, у жовтні на засіданні комісії планується розгляд заяв від 215 осіб, яких було звільнено 21 вересня 2022 року. Всі вони отримають компенсацію від держави.

З питань отримання одноразової грошової допомоги звертайтеся до Мінреінтеграції за номером: (044) 355-14-56.

Крім того, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій перерахувало 6,8 млн грн на отримання правової допомоги сім’ям незаконно ув’язнених росією українських громадян. Ще 5,9 млн грн буде виплачено найближчим часом.

Нагадаємо, 30 вересня Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Мінреінтеграції перерозподілити майже 47 млн грн, передбачених Державним бюджетом на 2022 рік міністерству, для забезпечення виплат звільненим з полону українцям і тим, хто ще в неволі.