![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/eca2ebec-8e7f-4600-90c3-c5fde018ddc3.jpeg)
Віцепрем’єрка України Ірина Верещук закликала міжнародні гуманітарні організації, які долучені до підтримки внутрішніх переселенців в Україні, не зволікати та проявляти власну ініціативу щодо формату допомоги. Холодна пора року вже на порозі, відлік часу йде на дні. Усі люди, що виїжджають з небезпечних регіонів, мають бути захищеними, розселеними та забезпечені одягом, медикаментами, ліками.
«Маємо скоординувати зусилля Уряду, обласних військових адміністрацій, місцевих громад та благодійників. І зробити це якнайшвидше. Проявляйте ініціативу, пропонуйте, чим готові допомогти! Ми приймаємо тисячі сімей і повинні бути переконані: кожна сім’я матиме прихисток! Тут і зараз!», – підкреслила посадовиця.
Нагадаємо, Мінреінтеграції запустило чат-бот по евакуації та наданню гуманітарної допомоги. Посилання в телеграмі: Minre_1548_Help_Bot.