burger

Мінреінтеграції: Затримують виплати ВПО? Не чекайте, звертайтесь за роз’ясненнями

Опубліковано 15 Жовтня 2022 року, о 14:08

Виплати державної допомоги внутрішнім переселенцям нараховуються тричі на місяць: 3-го, 12-го та 23-го числа, натомість раз в місяць відбувається виплата. Якщо виникають затримки і виплати не надходять понад місяць – це технічні проблеми, які варто усувати якнайшвидше.

Таким громадянам слід  звернутися  до органу соцзахисту за місцем фактичного перебування та з’ясувати  причину. Там зобов’язані  вас прийняти – незалежно від того, де саме ви зареєстровані.

«Держава прагне всіляко допомогти українцям, які були змушені через війну покинути свій дім. Гроші та житло – дві ключові проблеми, що турбують наших людей. Намагаємось не лише забезпечити вчасно виплати щомісячної державної допомоги з бюджету (2 тис. грн на дорослих і 3 тис. грн на дітей чи людей з інвалідністю). Ми також додатково співпрацюємо з  міжнародними гуманітарними  організаціями,  щоб фінансова підтримка була більш значною. Головна мета – дати людям можливість адаптуватися, облаштуватися на новому місці, знайти роботу, ввійти у більш стабільний ритм життя», – коментує ситуацію Віцепрем’єрка України Ірина Верещук.