![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/927be33c-4235-4647-a527-743fedc3cd16.png)
Мінреінтеграції залучило до цього процесу міжнародний благодійний фонд з розмінування The HALO Trust. Днями представники фонду відвідали звільнені території Харківської області, а саме Чугуївську та Балаклійську громади, й визначили обсяги робіт.
Вже з початку листопада міжнародники розпочнуть зачистку та розмінування звільнених територій. До процесу буде залучено 4 групи нетехнічного обстеження.
Також The HALO Trust попередньо направив до Балаклійської й Ізюмської громад понад 10 тисяч роздаткових матеріалів з інформування населення про правила безпечної поведінки при виявленні мінної загрози.