burger

Іпотека під 3%: ще 500 сімей ВПО стали переможцями відбору на отримання пільгових кредитів

Опубліковано 2 Листопада 2022 року, о 12:33

1 листопада Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву відібрав ще 500 родин, які зможуть оформити кредит у межах українсько-німецького проєкту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб».

Ці сім’ї отримали можливість придбати житло у кредит до 30 років за найнижчою сьогодні в Україні ставкою 3% на рік.

Проєкт реалізується Мінреінтеграції та Держмолодьжитлом за фінансової підтримки Уряду Німеччини, що надав грант через банк KfW.

Трансляція відбору відбувалася в режимі реального часу на YouTube-каналі фонду. Перелік переможців опубліковано за посиланням на сайті Держмолодьжитла.

Нагадаємо, 2 грудня 2020 року Верховна Рада ратифікувала угоду між урядами України та Німеччини щодо залучення 25,5 млн євро від німецького державного банку розвитку KfW на надання пільгових кредитів ВПО для придбання житла.

Проєкт «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб» почав працювати у липні 2021 року та був призупинений після початку повномасштабної воєнної агресії рф проти України. На початку серпня вперше з початку повномасштабної війни було відібрано 300 отримувачів житлового кредиту. Відтоді щокілька тижнів проходить відбір сімей з числа ВПО за результатами якого вони отримують право на пільговий іпотечний кредит.

На цей час кредитні договори із сім’ями-переможцями укладено на загальну суму 578,1 млн грн.

Детальна інформація про те, як подати заявку на отримання кредиту, доступна за посиланням.

Маєте запитання? Звертайтесь до Мінреінтеграції на цілодобову гарячу лінію з кризових питань: 15-48 або на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО: +38 (066) 813-62-39. А також – на лінію Держмолодьжитла для звернень громадян: +38 (044) 363-10-80.