![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/c9430dba-88c8-4b2e-8841-40c9196af6a6.jpeg)
Цього тижня мешканці звільненого Херсона почали отримувати банківські послуги. Команда Мінреінтеграції сьогодні відвідала відділення Ощадбанку, який відновив роботу за адресою: вул. Чорноморська, 29-А. Посадовці поспілкувалися з працівниками банку та відвідувачами.
Свої двері херсонцям відкрив і державний банк ПриватБанк. Так, у місті вже працюють дві банківські установи, що розташовані по вул. Потьомкінській, 20 і Суворова, 34.
Нагадаємо, на Херсонщині реалізовуються два спільні проєкти Мінреінтеграції, Укрпошти та міжнародних гуманітарних організацій. В їх межах місцевим мешканцям, які пережили окупацію, через Укрпошту виплачується кеш-допомога у розмірі 1200 та 2200 гривень готівкою на людину. Незабаром проведення виплат грошової допомоги від міжнародних організацій буде забезпечено й через банківську систему.