burger

Триває відновлення інфраструктури на деокупованій Херсонщині

Опубліковано 3 Грудня 2022 року, о 14:50

Зв’язок. У Херсоні відновлено роботу ще 8 базових станцій мобільного зв’язку. Також одна запрацювала в селі Таврійське Херсонського району. Загалом в області оператори мобільного зв’язку відновили роботу 78 базових і 3 пересувних станцій.

Енергетика. Відновлено електропостачання у селах Трифонівка та  Довгове Бериславського району. Наразі відновлюється електропостачання до Високопілля, Великої Олександрівки та Довгого.

Газопостачання. Подача блакитного палива відновлена у 50 населених пунктах із 86, які мають централізоване газопостачання. Відновлюється газопостачання до Великої Олександрівки, Малої Олександрівки, Новодмитрівки та Високопілля.

Дороги. Наразі в області розчищено 163 кілометри доріг державного значення та 260 кілометрів – місцевого.

Банки. Активно відновлює роботу банківський сектор. Так, днями у Херсоні розпочав прийом клієнтів «МТБ Банк». Відділення працює в місті за адресою: вул. Олександрівська, 1. Тут можна отримати повний спектр банківських послуг, працює каса та банкомат.

Приймає відвідувачів і державний ПриватБанк. Наразі у місті відкрили свої двері чотири його відділення: по просп. Святого Кирила та Мефодія, 10, вул. Суворова, 34, вул. Потьомкінській, 20 і просп. 200-річчя Херсона, 32.

Також в обласному центрі відновлено роботу трьох відділень Ощадбанку: по вул. Суворова, 26, просп. 200 років Херсона, 16 і вул. Чорноморська, 29а.

Загалом же на деокупованій Херсонщині приймають клієнтів вже чотири відділення цього держбанку – у листопаді знову розпочало роботу відділення у смт Нововоронцовка за адресою: пров. Торговий, 3.