![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/55baaa0e-832e-4228-a7b9-cd632353527c.jpeg)
Для обігріву осель жителям деокупованих населених пунктів Херсонської області продовжують доставляти безоплатну паливну деревину. В межах Урядової програми дрова цими днями отримували домогосподарства в Кочубеївській і Високопільській громадах. Крім того, на десять вулиць Високопілля вже подали природний газ.
Нагадуємо, для отримання безкоштовних дров громадянам необхідно звертатися до органів місцевого самоврядування або військових адміністрацій. У відповідній заявці слід вказати свої паспортні дані, контактну інформацію та місце проживання. У разі потреби місцева влада доставить деревину просто до вашого подвір’я.