![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/a9b8a34e-e541-4fbc-bb3c-03fa337d2eba.jpeg)
За повернення 11-річного Марка та 18-річного Данила боролися майже два місяці. 17 жовтня їхня мама Юлія звернулася до Мінреінтеграції з проханням допомогти евакуювати її синів: Марка – з тимчасово окупованого Тореза на Донеччині, Данила – з росії.
Юлія – уродженка Тореза, тривалий час була бранкою окупантів. Її вдалося звільнити у результаті безпрецедентного «жіночого обміну», коли в Україну повернулися відразу 108 полонянок кремля.
Щойно опинившись у вільній Україні, Юлія звернулася до Мінреінтеграції. Почалась довга та складна робота. Довелося долати багато перешкод.
І ось нарешті Марк і Данило в Україні, з мамою. У воз’єднаної щасливої родини починається нове життя!
Нагадаємо, за сприяння Мінреінтеграції в Україну з ТОТ і рф вже вдалося повернути понад сто дітей.
![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/a2230b2f-9fb2-4ef1-843e-7d687197a0e7.jpeg)