![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/9eda9061-db4a-4487-8d60-564522b4d730.jpeg)
Під час робочої поїздки на Житомирщину Віцепрем’єрка Ірина Верещук провела зустріч з представниками міжнародних та українських гуманітарних організацій. Урядовиця подякувала за допомогу, яку вони надають внутрішньо переміщеним особам, в тому числі жінкам з дітьми, людям з інвалідністю та маломобільним. А також заслухала пропозиції щодо покращення їх роботи.
«Я дуже дякую за допомогу Товариству Червоного Хреста України, Благодійному фонду «Карітас України», УВКБ ООН, ЮНІСЕФ, багатьом іншим міжнародним і місцевим волонтерським і благодійним організаціям. Ви робите неймовірні, дуже важливі речі. І подаєте приклад іншим. Зараз на наших очах з вашою допомогою ми стаємо операторами гуманітарного реагування найвищого ґатунку. Всі разом ми куємо нашу спільну перемогу», – сказала посадовиця.
Вона також висловила подяку благодійним фондам «Відкрите серце», «Твоя опора», «Хлібний дім» та іншим за допомогу харчовими продуктами, медичним обладнанням, опікою над дітьми тощо. І зауважила, що поміч, яка від них надходить, вкрай необхідна.
«Це надзвичайно важливо. Зараз ми всі здобуваємо той величезний досвід світового рівня, який обов’язково стане нам у пригоді. Згодом ми зможемо демонструвати всьому світові, як мають об’єднуватися й працювати волонтерські організації, як потрібно ділитися добром і щирістю», – резюмувала Ірина Верещук.
![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/0e7c88fa-055b-4e84-853f-d2c1118156c2.png)
![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/9c416deb-acc1-47ff-ac58-4ed821b19cd5.jpeg)