![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/873a24d5-4508-411a-be05-d6149bffc453.jpeg)
Відпочинково-реабілітаційну поїздку для колишніх полонянок організував Фонд імені блаженного священномученика Климентія Шептицького. Він був створений за ініціативи Віцепрем’єрки України Ірини Верещук та Уряду Польщі.
Фонд підтримує звільнених з полону українських жінок та осиротілих через війну дітей.
Програма поїздки до громади Льондек-Здруй Нижньосілезького воєводства охоплювала лікарські консультації, реабілітаційні процедури та загальнооздоровчі вправи.
Під час подорожі жінок супроводжували професійні психологи.