burger

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України


Наказ

2022-02-18
№ 48
Україна
Про затвердження графіків особистого прийому громадян керівництвом та керівниками структурних підрозділів Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян»

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:

1) Графік особистого прийому громадян керівництвом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України;

2) Графік особистого прийому громадян керівниками структурних підрозділів Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25 січня 2021 року № 14 «Про затвердження графіків особистого прийому громадян керівництвом та керівниками структурних підрозділів Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України».

3. Відділу документального забезпечення, роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації забезпечити організацію особистих прийомів громадян керівництвом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

4. Управлінню комунікації та преси оприлюднити цей наказ на офіційному вебсайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр                               Ірина ВЕРЕЩУК