burger

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України


Наказ

2020-12-21
№ 166
Україна
Про затвердження Порядку роботи із запитами на інформацію, розпорядником якої є Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, та Форми для подання запиту на інформацію

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05 травня 2011 року № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади»

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити такі, що додаються :

1) Порядок роботи із запитами на інформацію, розпорядником якої є Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України;

2) Форму для подання запиту на інформацію, розпорядником якої є Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

2. Юридичному управлінню (Колтирін О.О.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на державного секретаря Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ващенка К.О.

 

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр                                 Олексій РЕЗНІКОВ