burger

На Вінниччині переселенці з інвалідністю отримали візки

Опубліковано 30 Грудня 2022 року, о 12:38

Під час робочого візиту на Вінниччину до команди Мінреінтеграції звернулися особи з інвалідністю, які евакуювалися з небезпечних регіонів України, з проханням забезпечити їх візками.

Вчора інвалідні візки було доставлено за призначенням у Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, де знайшли прихисток маломобільні особи.

Врахувавши ступінь порушень, діагноз та інші індивідуальні особливості, фахівці підібрали для них саме ті колісні крісла, які їм необхідні. Всі ці фактори дуже важливі, адже від того, наскільки зручними та мобільними вони є, залежить комфорт людей.

«Ці люди потребують особливого догляду й уваги. Держава не може стояти осторонь їхніх проблем», – наголосила Віцепрем’єрка.

Нагадаємо, про бажання евакуюватися з небезпечних регіонів маломобільні особи можуть повідомляти в чат-бот волонтерської організації Helping to Leave або зателефонувавши до волонтерської організації Help People за номером: (093) 696-97-88.

Також можна звернутися на гарячу лінію кризового реагування за телефоном: 15-48 чи написати в месенджери на номер: (096) 078-84-33.