![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/bf31c462-f5c7-4f3e-a8ac-b8e2de1e8e4d.jpeg)
Дітей із деокупованих населених пунктів Херсонщини, які оздоровлюються в дитячому таборі Praha family camp у місті Іршава на Закарпатті, благодійники забезпечили одягом.
За сприяння Мінреінтеграції від громадської організації «Оксіджен Україна» 125 дітлахів отримали теплі зручні комплекти.
Серед наданого благодійниками: верхній одяг, білизна та термобілизна, футболки, толстовки, шапки, шарфи, рукавиці й інше.
«Дякуємо всім благодійникам, які відгукуються та надають допомогу. Приємно визнавати, що поруч є ті, хто не стоїть осторонь проблем дітей, які постраждали від війни. Вони – майбутнє України, а його ми маємо оберігати!» – наголосив Уповноважений з питань ВПО – заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Бородай.