burger

Мінреінтеграції повідомляє про проведення електронних консультацій

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомляє про проведення громадських публічних обговорень проекту Порядку підготовки та внесення подання для видачі посвідки на тимчасове проживання в Україні іноземцям  та особам без громадянства, які прибули в Україну для роботи кореспондентом або представником іноземних засобів масової інформації (далі — Проект порядку).

Проект порядку розроблений відповідно до частини одинадцятої статі 4 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», абзацу третього підпункту 8 пункту 33 Порядку оформлення, видачі, обміну, скасування, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсною та знищення посвідки на тимчасове проживання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 року № 322, підпункту 57 пункту 4 Положення про Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 червня 2016 року № 376 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 06 травня 2020 року № 371).

Метою Проекту порядку є удосконалення процедури внесення Мінреінтеграції подання щодо видачі посвідки на тимчасове проживання в Україні іноземцям та особам без громадянства, які прибули в Україну для роботи кореспондентом або представником іноземних засобів масової інформації.

Проект порядку визначає процедуру підготовки та внесення подання для видачі/обміну посвідки на тимчасове проживання в Україні іноземцям та особам без громадянства, які прибули в Україну для роботи кореспондентом або представником іноземних засобів масової інформації.

Проект порядку планується затвердити наказом Мінреінтеграції «Про затвердження Порядку підготовки та внесення подання для видачі посвідки на тимчасове проживання в Україні іноземцям та особам без громадянства, які прибули в Україну для роботи кореспондентом або представником іноземних засобів масової інформації».

Письмові пропозиції та зауваження до проекту розпорядження прохання подавати пріоритетно в електронній формі за електронною адресою: [email protected] або за поштовою адресою: Чоколівський бульвар, 13, м. Київ, 03186 до 21 лютого 2023 року.

Контактна особа в Міністерстві – головний спеціаліст управління інформаційної політики  Мінреінтеграції Лагутін Володимир Олександрович тел. +38 044-355-14-88 (152).

Нагадуємо, що відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996, анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.