burger

До родин зниклих безвісти: не піддавайтеся на провокації та пам’ятайте про інформаційну безпеку

Опубліковано 1 Лютого 2023 року, о 14:30

Публічні заходи, зокрема проведення акцій, публікації у ЗМІ, не прискорять процес звільнення з полону чи передачі тіл загиблих героїв. У цих процесах вирішальними є переговори з протилежною стороною й інші спеціальні заходи. Органи державної влади добре розуміють потреби громадян і враховують та захищають їхні інтереси без мітингів, скандувань і зайвого інформаційного шуму.

«Ми з вами на одному боці. Іноді несвідомими діями громадяни можуть завдати шкоди перемовному процесу, а в гіршому випадку – і своїм близьким. За підбурюванням у чатах, де спілкуються рідні зниклих і полонених, можуть стояти ворожі спецслужби, які намагаються посіяти розбрат у нашому суспільстві. Для України кожен зниклий чи полонений оборонець однаково цінний. Ми боремося і будемо боротися за повернення кожного з них!» – зауважив Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.

Будьте обачні, спілкуючись в мережі «Інтернет», пам’ятайте про інформаційну безпеку та безпеку своїх рідних. Не передавайте жодні дані незнайомим людям, а також неофіційним інтернет-ресурсам. Довіряйте лише офіційним структурам, які роблять усе для того, щоб ви якомога скоріше змогли побачити своїх рідних.

Якщо ви стали жертвою інформаційної атаки з боку ворожої сторони, повідомляйте нам на гарячу лінію: 0 800 339 247 або пишіть у месенджери на номер: (095) 896-04-21.