![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/d7b23ba1-b618-4d3a-b8b0-32f9a37f2c0b.jpeg)
Сьогодні команда Мінреінтеграції відвідала релокований бізнес із Маріуполя. Підприємиця має власну майстерню у Луцьку, де відшиває військове спорядження.
Шити обладнання для військових Оксана вирішила через свого чоловіка-військовослужбовця, адже коли виїхала в Луцьк, то шукала необхідне й нічого не могла знайти. Тоді жінка взяла справу у свої руки.
«Мій будинок і моє місто зруйнували росіяни, але їм не вдалося зламати мене. І я докладаю всіх зусиль, аби якомога швидше повернутися додому», – говорить підприємиця.
Разом із кравчинями вона шиє плитоноски та бронежилети й постійно консультується з військовими, аби нашим захисникам було якнайзручніше.
Оксана переконана – якщо підтримувати одне одного, нас ніхто не здолає.