![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/img_20230401_145047_295.jpg)
Команда Мінреінтеграції на чолі з Віцепрем’єркою Іриною Верещук сьогодні працює на Херсонщині.
У плані роботи – наради з командою обласної військової адміністрації, силовими структурами, керівниками місцевих військових адміністрацій і головами тергромад.
У порядку денному – гуманітарне розмінування, соціальні виплати, життєзабезпечення та відновлення деокупованих громад, захист цивільного населення в умовах воєнного стану.
Нагадаємо, правобережна частина Херсонської області була деокупована у листопаді 2022 року.
![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/img_20230401_145049_665.jpg)