![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/050029c2-c89a-4a8b-bcd8-14023c1e94e0-scaled.jpeg)
В ході робочої поїздки до Запоріжжя Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук відвідала Запорізьку школу-інтернат «Січовий колегіум», де проживають ВПО, а також гуманітарні хаби при Запорізькому обласному центрі молоді та Пологівському просторі єдності.
Віцепрем’єрка зустрілась з внутрішніми переселенцями, а також поспілкувалась з працівниками гуманітарних хабів та з волонтерами.
Команда Мінреінтеграції передала допомогу від UNICEF, Товариства Червоного Хреста України та Уряду Польщі.
В спілкуванні з регіональною владою та волонтерами Ірина Верещук підкреслила значимість грамотної психологічної допомоги, яка є важливою складовою соціальної роботи.